Наші досягнення

Досвід роботи Миколаївської обласної громадської організації «Творити добро»

Миколаївська обласна громадська організація «Творити добро» створена та зареєстрована 22.07.2010 року. На установчих зборах головою організації  було одноголосно обрано Біліченка Олександра Степановича. Основною метою діяльності МОГО «Творити добро» є –  об’єднання молоді для забезпечення розвитку патріотичної, свідомої, культурної особистості шляхом сприяння самореалізації наукового, творчого й організаційного потенціалу та організації їх ефективного господарювання.

За період своєї діяльності снування було реалізовано такі проекти:

 1. Першим проектом, який був реалізований нашою організацією став «Облаштований дворик – мрія студентів Миколаївського національного аграрного університету», за допомогою цього проекту було облаштовано студентський дворик біля гуртожитку №2 університету, який ще з перших днів відкриття радував студентів університету.

1

 1. Наступний проект – «Організація дозвілля», підтриманий громадською організацією «Нова генерація». В рамках реалізації проекту проведено святковий концерт із запрошенням артистів, що дуже сподобався всім присутнім.

2

 1. «Сільським студентам – гідні умови проживання в гуртожитку», була створена сучасна пральна кімната в гуртожитку №2.

3

 1. «Школа молодого лідера». Його метою було залучення активної молоді до волонтерської роботи, формування в них лідерських якостей.
 2. «Облаштований лікарняний дворик – мрія дітей Миколаївської області», становлення дитячого майданчика на території Миколаївської обласної дитячої лікарні.

4

 1. «Лист Святому Миколаю», придбання солодощів та іграшок для дітей-сиріт всіх шкіл-інтернатів області.6
 1. «Оселя затишку і тепла», проводилася перевірка умов проживання студентів у всіх студентських гуртожитках міста.
 2. Нещодавно завершилася реалізація проекту «Зв’язок між поколіннями», метою якого є поєднання інтересів молоді й людей похилого віку в творчій активності, оздоровчій та волонтерській діяльності, організації дозвілля в клубах за інтересами.8
 1. На даному етапі реалізовується проект програми “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду”, який фінансується Європейським Союзом, співфінансується і впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні.
 2. Реалізовується проект «Поєднання інтересів молоді та людей похилого віку», Фонд Майбутнього України.
 3. Реалізовується проект на створення кооперативу «Добробут села», ДУ «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності ВНЗ «Агроосвіта»

Одним із напрямів роботи організації є волонтерська діяльність. За звітний період було проведено соціальні акції «Поважайте старість», «Лист Святому Миколаю», «Ми за життя» до всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, «Запобігання торгівлі людьми в Україні», до Дня Чорнобильської катастрофи , присвячених до Дня Перемоги у Великій Вітчизняній війні, благодійна акція «Осінній бал добра» та благодійна акція до Міжнародного дня інвалідів.

Для  вирішення важливих питань громадського життя міста та області представники Миколаївської обласної громадської організації «Творити добро» увійшли до складу Миколаївської Молодіжної колегії при голові облдержадміністрації, обласної громадської ради з питань природокористування, громадської ради міста, Молодіжної міжпарламентської асамблеї України.

диплом 1 місце1213133

Залишити відповідь

Your email address will not be published.

one × 2 =